Par mums

Lasīts 11135 reizes Pēdējo reizi rediģēts 20 Maijs 2020

No 2020.gada 1.februāra Ropažu novada teritorijā ir viena kapitālsabiedrība  - SIA Vilkme. Kapitālsabiedrības pienākums ir nodrošināt Ropažu novadā daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu, siltumapgādes nodrošināšanu, atkritumu apsaimniekošanu, ūdens sistēmas apsaimniekošanu, ceļu uzturēšanu un dažāda veida remontdarbus.

Uzņēmums SIA “Vilkme” dibināts 1992.gadā. Uzņēmums dibināts, lai nodrošinātu pašvaldības autonomās funkcijas Ropažu novada ciemā Zaķumuižā. SIA „Vilkme” savas kompetences un likuma ietvaros darbojas patstāvīgi. Kontrolējošā iestāde ir Ropažu novada pašvaldība kā kapitālsabiedrības turētājs (100%).

SIA „Vilkme” funkcijas ir daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošana un komunālo pakalpojumu sniegšana Zaķumuižas ciemā.

Zaķumuiža ir viens no lielākajiem ciemiem Ropažu novadā. Deklarēto iedzīvotāju skaits uz 2014.gada jūniju Zaķumuižā ir 1069 iedzīvotāji. 

SIA „Vilkme apsaimnieko 11 daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas. Kapitālsabiedrības pienākums ir nodrošināt apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, aukstā un karstā ūdens apgāde, kanalizācijas notekūdeņu pieņemšana, apkures nodrošināšana, sadzīves atkritumu izvešana.